Lyžařské výcvikové kurzy

V naší nabídce naleznete jednodenní lyžařské zájezdy i vícedenní lyžařské kurzy pro mateřské, základní i střední školy. Pokud nejste schopni lyžařské kurzy kapacitně naplnit, pokusíme se vám najít školu s podobným problémem a uspořádáme pro vás společný pobyt. Potřebujete-li instruktora lyžování či snowboardingu pomůžeme vám jej zajistit. Vašim instruktorům pak nabízíme rozšíření či prodloužení kvalifikace instruktorů lyžování a snowboardingu.

Zajistíme celkovou organizaci, dopravu a po dohodě i stravu. Sestavte si s námi akci dle vašich potřeb.


Radhošť (trasa 302) Radhošť (trasa 302)

Nejbližší sjezdovka je vzdálena pouhých 200 m od hotelu a její délka je 400 m. Lyžařské středisko Pustevny je od hotelu vzdáleno 2 km. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře. Kapacita 55 osob. Stravování zajištěno formou plné penze.

Praděd (trasa 301) Praděd (trasa 301)

Lyžařský pobyt v chatě Barborka na Pradědu, 1400 m n.m. Kapacita až 130 osob. Stravování zajištěno formou plné penze.

Areál Praděd, který je nazývaný Moravským ledovcem, nabízí přes 4500 m sjezdovek všech možných náročností. Nejbližší vlek je 100 m od chaty.

Pro vaše objednávky a dotazy nás kontaktujte na: 543 426 042, e-mail: vylety@sssbrno.cz


30x30_facebook_icon.png

Poslední novinky

Díky našemu katalogu můžete získat učebnice a školní pomůcky rychle, jednoduše a pohodlně. A to od vašeho počítače či telefonu až do vaší školy. Najdeme a seženeme i to, co nenajdete.