Reference

Napsali o nás

Brněnské Středisko služeb školám od zahájení kurzů v roce 2007 připravilo již 901 asistentů pedagoga.

Vyučit se, nebo si radši udělat maturitu na gymnáziu? Otázky, které si pokládá řada deváťáků. Pro odpovědi si přišli do hodonínského kulturního domu. Hlavní sál, foyer, balkony i chodby zaplnili zástupci středních škol a učilišť.

Středisko služeb školám Brno pořádá každý rok soutěže pro žáky. Tento rok byla pořádána mezinárodní matematická soutěž Pangea ve spolupráci s dalšími 17 evropskými zeměmi. Finálové kolo proběhlo v UK Praha a předání diplomů na středisku služeb školám v Hodoníně.

Řekli o nás

Děkuji Vám a Vašim kolegům za přípravu exkurze do Osvětimi a za její zdařilý průběh. Také děkuji panu řidiči za bezpečnou jízdu.

Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za skvělou akci Projekty v zájmovém vzdělávání. Byla výborná spolupráce, usměvavá lektorka plná elánu a nápadů. Více takových akcí ve Znojmě pro ŠD a ŠK. Hezký víkend

Dobrý den,
moc vás zdravím a děkuji za vzornou spolupráci s přípravou výletu a zaslání materiálů (výlet č. 110/2015 - č. 20150054). Mnohokrát děkuji a přeji krásný den.

Vážená paní doktorko,
právě jsme se vrátili z exkurze do Osvětimi.
Žáci jsou plni dojmů, sice smutných, ale poučných a hodnotí tuto akci velmi pozitivně.
Chci Vám tímto způsobem za nás za všechny poděkovat.

Dobrý den, paní Procházková,
děkuji Vám a Vašim kolegům za přípravu exkurze do Osvětimi a za její zdařilý průběh. Také děkuji panu řidiči za bezpečnou jízdu.
Dana Šilingrová
ZŠ Bednářova 28

Dobrý den paní Procházková.
V pátek jsme se vrátili z výletu v Bělovsi.
Se stravováním v jídelně učiliště jste měla šťastnou ruku. Bylo to dobré, pestré, v dostatečném množství, personál příjemný a vstřícný.
Děkujeme.


30x30_facebook_icon.png