GDPR

Nabízíme komplexní služby pověřence pro ochranu osobních údajů – od vstupní analýzy až po realizaci školení. Specializujeme se na dodržování nařízení GDPR ve školách a školských zařízení. Naše služby využívá více než 110 školských organizací v celém JMK.

více zde

IT služby

Nabízíme služby v oblasti informačních technologií se zaměřením na školské prostředí. Náš odborný tým vám pomůže s řešením problematiky IT ve vaší organizaci – od analýzy současného stavu a navržení možného řešení až po jeho realizaci a následnou podporu.

více zde

Metodická podpora řízení

Vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, jejichž zřizovatelem je Jihomoravský kraj, nabízíme metodickou podporu v oblasti řízení a v oblasti pedagogického vedení. Podpora je zaměřena na výklad právních předpisů s akcentem na školskou praxi.

více zde

Projektová podpora

Projektové možnosti se neustále rozšiřují a vyžadují od škol jejich aktivní sledování a profesionální řešení. Pomůžeme vám se všemi kroky – od nalezení vhodného dotační programu a sepsání žádosti až po tvorbu projektových zpráv a evaluaci projektu.

více zde